Naši partneři

Lobkowicz Premium

Do naší společnosti patří sedm pivovarů – Černá Hora, Protivín, Uherský Brod, Jihlava, Rychtář, Klášter a Vysoký Chlumec. Řada z nich má velmi bohatou historii sahající až do středověku – nejstarší z nich se datuje do roku 1298. Některé z pivovarů pak byly dlouhodobě spojeny s nejvýznamnějšími šlechtickými rody u nás.

PEPSICO CZ

Na českém trhu vyrábí a distribuuje nealkoholické nápoje, mezi něž patří například Pepsi, Mirinda, 7Up, Mountain Dew, Rockstar, Evervess, Schwip Schwap a od roku 2000 také výrobky značky TOMA. Nedílnou součástí portfolia je i značka bramborových chipsů Lay’s.

4BAR

Tato distribuční společnost na alkohol, nám dodává prémiové rumy z celého světa a tak u nás žádané moravské pálenky od firmy Žufánek.

Jan Becher - Pernod Ricard


Firma Jan Becher - Karlovarská Becherovka je společností s dvousetletou tradicí.
Byla založena v roce 1807 rodinou Becherů, tehdy jako rodinný podnik. Její hlavní činností je výroba a prodej alkoholických a nealkoholických nápojů. Statut akciové společnosti má od roku 1994 a v roce 1997 byla privatizována a přešla do vlastnictví druhého největšího výrobce destilátů a vína na světě, skupiny Pernod Ricard.

Bazzara Espresso

Směsi Espresso pro objevení květinových a citrusových vůní, vanilkového nádechu, kořeněného aromatu, čokoládové chuti, sladkých a ovocných příchutí, krémového pocitu...
Planet Coffee se zaměřuje na výrobu směsí pražené zrnkové kávy, vyvinuté k přípravě espresa a věnované profesionálům v barech a milovníkům italských kaváren.

V současnosti jsou konzumenti pozornější a informovanější, proto jsme vytvořili širokou škálu chutí k nejlepšímu uspokojení různých žádostí naší klientely na všech trzích.

Rumako

Vybíráme to nejlepší, co lze mezi rumy dostat. V Dominikánské republice, kde slunce svítí celý rok, jsme pro Vás objevili perlu mezi rumy. Ochutnejte a obohaťte svůj život o dokonalý smyslový zážitek, který Vám přinášíme my, Rumako - výhradní distributor Oliver & Oliver.

Zabýváme se dovozem, distribucí, velkoobchodním a maloobchodním prodejem. Mimo jiné pořádáme řízené degustace pro firmy i soukromé zájemce.

Dodáváme do barů, restaurací, hotelů. Pořádáme školení personálu našich zákazníků. Neváhejte nás kontaktovat s požadavekm připravení Vaší akce na míru.

Stream of Dance

Už od počátků našeho provozu, spolupracujeme s taneční skupinou STREM of DANCE. Uz rodu této úžasné taneční skupiny stojí Tomáš a Lucka Sloupský a spousta výborných lidí. Jsme štastní za takové partnery. Kdo chce tancovat a bavit se u toho a po tréninku si dobře posedět u dobrého pivečka at neváhá a navštíví tuto super partu!!!

Foto 24

Tato firma má slogan ... "nejlepší produkty pro Vás" a je naprosto pravdivý. Pro náš provoz je důležité mít partnera, který vytváří úžasné fotky od vlastního focení po jejich výrobu. Mnoho našich zákazníků si u této firmy objednalo vytvoření fotek rodinných událostí a jejich naprostá spokojenost je toho důkazem. Doporučujeme a věřte, že budete také spokojeni!!!!!

Strana: 1 2 - další >
Aktuální akce

Zatím není naplánovaná žádná aktuální akce.

Nabídka práce u Zvonečku