Žufánek

Rodinný ovocný lihovar Žufánek, výrobce 100% přírodních destilátů a likérů

Našim zaměřením, chloubou a nabídkou jsou kvalitní alkoholické nápoje, které sami s oblibou pijeme a které bychom si sami kdykoliv koupili. Proto je připravujeme pouze z vlastního ovoce, pěstovaného v režimu ekologického zemědělství v chráněné krajinné oblasti Bílé Karpaty.

K naší první Slivovici se postupně přidala tradiční Hruškovice, Meruňkovice, Borovička, Ořechovka, Višňovka, Medovina a netradiční speciality jako je Medový Žufánek, Kontušovka, Máta Hari, Pivní pálenka, Slivovice z dubového sudu, Vínovice z dubového sudu, Hruškovice z dubového sudu a první destilované české absinty dle původních postupů a receptů - Absinthe St. Antoine, La Grenouille, Mead Base a L'Ancienne.

Firemním mottem jsou "100% přírodní produkty" a jsme zásadně proti umělým aromatům, barvivům a náhražkám. Všechny produkty jsou ručně vyráběny, stáčeny a etiketovány v limitovaných sériích podle toho, jaký je daný rok úroda.

Věříme, že Vám budou chutnat stejně tak, jako nám.

 

O lihovaru

U firmy Žufánek se řídí zásadou, že alkoholické nápoje by měly být takové kvality, aby si na nich rád pochutnal i sám výrobce. Aby se toto předsevzetí stalo skutečností, používá se u firmy Žusy pouze ovoce, které si pěstují organickým způsobem sami v chráněné krajinné oblasti Bílých Karpat.

Protože je jim motto „Stoprocentně přírodní produkty“ svaté, dívají se na všechna umělá ochucovadla a barvy spatra. A to znamená, že mohou své produkty vyrábět pouze v omezeném množství, které je závislé na každoroční úrodě.


 

Martin Žufánek
Obal je něco, co v naší branži nelze nikdy
dost docenit. Když mám zvýšit prodej, tak
musím být osobně stoprocentně přesvědčený
o tom, že můj výrobek stojí za to. A Vinolok
je prvek, který našim produktům dodává
nezaměnitelnou estetickou hodnotu, je to
opravu úžasný vynález.

V tomto katalogu zatím nejsou vytvořeny žádné položky.

Aktuální akce

Zatím není naplánovaná žádná aktuální akce.

Nabídka práce u Zvonečku